.................................................................. ..................................................................

τα δεκάλεπτα: 18-16, 27-30, 51-50, 68-59

Πανιώνιος (Μπαρτζώκας): Γιαννόπουλος 7(1), Τσιάρας 7(1), Μπατής 20(3), Γιάνκοβιτς, Σαρικόπουλος, Άλεξιτς 4, Κοβίλ 8, Αθανασούλας 6(2), Αθηναίου, Μπάρλος 5, Παραγιός, Ιωάννου 2 Print Friendly Version of this pagePrint Get a PDF version of this webpagePDF

1 σχόλιο:

Μιχάλης είπε...

Χάσαμε σε έναν αγώνα που ήταν ντέρμπι μέχρι 3' πριν το τέλος.
Στα αξιοσημείωτα του αγώνα η τρίτη περίοδος κατά την οποία το 27-35 υπέρ μας έγινε 45- 38 και ευτυχώς με ένα σερί 0-7 ισορροπήσαμε.
Στο τέταρτο δεκάλεπτο οι διαφορές έφθασαν μέχρι 5 το πολύ πόντους. Όμως μετά το 58-58, περίπου 3’ πριν το τέλος δεν καταφέραμε να σκοράρουμε παρά μόνο μία βολή. 10-1 το επί μέρους σκορ και φυσικά η ήττα…